ChessKids at the Castle (Aug 20, 4:00 PM)

TC: (G/25)


OPEN

TDs: Igor Rybakov (952-212-7999)

     Nathan Hoover (763-232-9944)


ENTRIES 

#  Name/Rtng/ID                  St/Tm  Cl/Gr Rd 1 Rd 2 Rd 3 Rd 4 

1  Alex Yupa Chimborazo          MN                               

   1200                          GREATR 12                        

2  Magnus Larsson                MN                               

   1000                          DELASA 10                        

3  Gabriel Zgherea               MN                               

    700                          BRECK  7                         

4  Joseph Kopischke              MN                               

    600                          ISLA   6                         

5  Virinchi Janaswamy            SD                               

    600                          MMS    6                         

6  John Reimann                  MN                               

    500                          ORONO  5                         

7  Noah Borofsky                 MN                               

    400                          BLAKE  4                         

8  Silas Sivilay                 MN                               

    300                          EDENLK 3                         

9  Maxwell Smigel                MN                               

    300                          SCENIC 3                         

10 Nandith Natraj                MN                               

    300                          SCENIC 3                         

11 Roman Campo                   MN                               

    300                          CAROND 3                         

12 Ryan Winthrop                 MN                               

    300                          AGAMIM 3                         

13 Vihaan Prakhya                MN                               

    300                          GLEAS  3                         

14 Nolan Philpot                 MN                               

    200                          MEADOW 2                         

15 Pratyush Singh                MN                               

    200                          BLAKE  2                         

16 Adam Zahi                     MN                               

    200                          ISLA   2                         

17 Edward Ferguson               MN                               

    200                          FAITHF 2                         

18 Lambeau Luthongxay            MN                               

    100                          MEADOW 1                         



Standings